..::Na stronie::..
Aktualnie jest 11 go?ci online

Szpital po G?ownie
W czwartkowym spotkaniu ze Stal? w G?ownie trzech naszych pi?karzy dozna?o kontuzji.

Najpierw ju? w 14. minucie boisko musia? opu?ci? Micha? Herman. Nasz lewy obro?ca ma zbity miesie? lewego uda, ale jego uraz nie jest powa?ny. W pi?tek "Herri" ju? lekko trenowa?.
Natomiast o wiele gro?niej wygl?da uraz Micha? Kucharskiego, kt?ry zast?pi? Hermana. M?ody pomocnik gra? tylko nieco ponad dziesi?? minut. Prawdopodobnie ma zerwane wi?ad?a w lewym kolanie. Badania w najbli?szych dniach wyja?ni? skal? kontuzji.
Natomiast na podobny uraz jak Herman narzeka Igor Lewczuk. Nasz obro?ca na pewno nie zagra w pucharowym meczu z Mszczonowiank?.

B?d? pierwszym kt?ry skomentuje

Znicz rozgromi? G?owno 4:0 !!!
Image
Po prawie dwutygodniowej przerwie na boisko wr?cili pi?karze Znicza. W czwartek o godz. 17 w G?ownie Znicz rozgroml Stal 4:0. Gwiazd? spotkania by?l Charles Nwaogu, kt?ry strzeli? w drugiej po?owie trzy bramki! Taki sam wynik by? w pierwszym spotkaniu tych zespo??w w tym sezonie.

Po remisie w poprzedniej kolejce z Freskovit? nasi pi?karze za wszelk? cen? chcieli si? zrehabilitowa? w G?ownie. Uda?o im si? to bardzo dobrze.
Stal w tej rundzie nie przypomina zespo?u, kt?ry jeszcze kilka miesi?cy temu by? gro?ny dla ka?dego. W dru?ynie z wojew?dztwa ??dzkiego prawdziw? bol?czk? jest brak napastnik?w. W tej rundzie w siedmiu spotkaniach podopieczni Grzegorza Weso?owskiego zdobyli zaledwie dwie bramki.
W czwartek Stal nie stworzy?a praktycznie ?adnej sytuacji do strzelenia gola.
Ju? po p? godzinie w naszym zespole dw?ch pi?karzy musia?o opu?ci? boisko z powodu kontuzji lewej nogi. Najpierw Micha? Herman, a potem ten kt?ry zast?pi? go kilka minut wcze?niej, czyli Micha? Kucharski.
Za tego ostatniego wszed? Nwaogu, kt?ry p?niej okaza? si? katem Stali.
Znicz pierwsz? bramk? zdoby? po fenomenalnym podaniu ?ukasza Grzeszczyka. "Kaka" idealnie zagra? przez prawie p? boiska do Roberta Lewandowskiego, kt?ry silnym strza?em lew? nog? zdoby? swojego si?dmego gola w tej rundzie.
Po przerwie gra do 66. minuty by?a nudna, ale wtedy sprawy w swoje nogi wzi?? Nwaogu. Najpierw g?ow? wykorzysta? wrzutk? Bartosza Osoli?skiego, p?niej podanie Rafa?a Zaborowskiego. Ostatniego gola zdoby? po indywidualnej akcji. "Charlie" strzeli? w tej rundzie ju? cztery bramki.

Stal G?owno - Znicz Pruszk?w 0:4 (0:1)
S?dzia: Jacek Zygmunt (Jaros?aw)
Widz?w: 200 Bramki: R.Lewandowski 31', Nwaogu 66', 75', 85'
Stal: Sowi?ski - Pogorza?ek, Brodecki, Gola?ski (62'Jamroz) - Kami?ski, Bronner, R?czka, Potocki (62' Hincl) -Sobkowicz (46' Terlecki), ?ochowski.

Znicz: Pa?nik - Lewczuk, Piotrowski ?, Kokosi?ski, Herman (14' Kucharski', 30' Nwaogu) - Maciej Rybaczuk (80' ?oszakiewicz), Osoli?ski, Grzeszczyk (84' Zaborowski), Miko?aj Rybaczuk - Lewandowski, Wi?niewski ?.

Wyniki Naszej Grupy:
Warmia Grajewo 3-0 ?wit Nowy Dw?r Mazow. Lelujka 51, ?wierzbi?ski 61, Wierzbicki 70
Nadnarwianka Pu?tusk 0-1 Drw?ca Nowe Miasto Luba. ; Ko?akowski 84
Wigry Suwa?ki 4-0 Pelikan ?owicz
KS Parady? 2-3 Mazowsze Gr?jec
MG MZKS Kozienice 0-3 Ruch Wysokie Mazowieckie