Korean
Chinese(T)
Chinese(S)
Japanese
English
한국
대만
중국
일본
변환
병기
급수선택
1급
2급
3급
4급
5급
6급
7급
8급
추천사이트
변환기
이용안내
한국
대만
중국
일본
Mal:OL-vinnere pa 4 × 100 meter stafett, menn ? Wikipedia
Hopp til innhold
Hovedmeny
Hovedmeny
flytt til sidefeltet
skjul
Navigasjon
Forside
Tilfeldig side
Hjelp
Siste endringer
Prosjekt
Prosjektportal
Hvordan bidra?
Tinget
Torget
Konkurranser
Wikipedia
Kontakt Wikipedia
Doner
Wikimedia Norge
Søk
Søk
Utseende
Opprett konto
Logg inn
Personlig
Opprett konto
Logg inn
Sider for utloggede bidragsytere
lær mer
Bidrag
Brukerdiskusjon
Mal
:
OL-vinnere pa 4 × 100 meter stafett, menn
27 sprak
Svenska
???????
Bosanski
?e?tina
Deutsch
Eesti
English
?????
Francais
韓國語
Bahasa Indonesia
Italiano
Magyar
????
Nederlands
日本語
Polski
Portugues
Roman?
Русский
Sloven?ina
Sloven??ina
Српски / srpski
Turkce
Укра?нська
Yoruba
中文
Rediger lenker
Mal
Diskusjon
norsk bokmal
Les
Rediger kilde
Vis historikk
Verktøy
Verktøy
flytt til sidefeltet
skjul
Handlinger
Les
Rediger kilde
Vis historikk
Generelt
Lenker hit
Relaterte endringer
Spesialsider
Permanent lenke
Sideinformasjon
Hent forkortet URL
Last ned QR-kode
Wikidata-element
Skriv ut / eksporter
Last ned som PDF
Utskriftsvennlig versjon
Utseende
flytt til sidefeltet
skjul
Fra Wikipedia, den frie encyklopedi
v
d
r
OL-vinnere pa 4 × 100 meter stafett, menn
1912
:
GBR
(
Jacobs
,
Macintosh
,
d'Arcy
,
Applegarth
)
1920
:
USA
(
Paddock
,
Scholz
,
Murchison
,
Kirksey
)
1924
:
USA
(
Clarke
,
Hussey
,
LeConey
,
Murchison
)
1928
:
USA
(
Wykoff
,
Quinn
,
Borah
,
Russell
)
1932
:
USA
(
Kiesel
,
Toppino
,
Dyer
,
Wykoff
)
1936
:
USA
(
Owens
,
Metcalfe
,
Draper
,
Wykoff
)
1948
:
USA
(
Ewell
,
Wright
,
Dillard
,
Patton
)
1952
:
USA
(
Smith
,
Dillard
,
Remigino
,
Stanfield
)
1956
:
USA
(
Murchison
,
King
,
Baker
,
Morrow
)
1960
:
GER
Cullmann
,
Hary
,
Mahlendorf
,
Lauer
)
1964
:
USA
(
Drayton
,
Ashworth
,
Stebbins
,
Hayes
)
1968
:
USA
(
Greene
,
Pender
,
Smith
,
Hines
)
1972
:
USA
(
Black
,
Taylor
,
Tinker
,
Hart
)
1976
:
USA
(
Glance
Jones
,
Hampton
,
Riddick
)
1980
:
URS
(
Muravjov
,
Sidrov
,
Prokofjev
,
Aksinin
)
1984
:
USA
(
Graddy
,
Brown
,
Smith
,
Lewis
)
1988
:
URS
(
Bryzgin
,
Krylov
,
Muravjov
,
Savin
)
1992
:
USA
(
Marsh
,
Burrell
,
Mitchell
,
Lewis
)
1996
:
CAN
(
Esmie
,
Gilbert
,
Surin
,
Bailey
)
2000
:
USA
(
Drummond
,
Williams
,
Lewis
,
Greene
)
2004
:
GBR
(
Gardener
,
Campbell
,
Devonish
,
Lewis-Francis
)
2008
:
TRI
(
Bledman
,
Burns
,
Callander
,
Thompson
)
2012
:
JAM
(
Carter
,
Frater
,
Blake
,
Bolt
)
2016
:
JAM
(
Powell
,
Blake
,
Ashmeade
,
Bolt
,
Minzie
*,
Bailey-Cole
*)
2020
:
ITA
(
Patta
,
Jacobs
,
Desalu
,
Tortu
)
Menn:
EM
,
VM
,
OL
• Kvinner:
EM
,
VM
,
OL
Navboks vedlikehold
Sjekk alle transkluderinger
Kategorier
:
Maler for vinnere under OL (friidrett)
Friidrettsmaler
Skjult kategori:
Navboxes using background colours