Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Wereldkampioenschappen roeien 2007
|
|
Ploegen in actie op het WK 2007
|
Gehouden in
|
Munchen
,
Duitsland
|
Editie
|
37
|
Jaar
|
2007
|
Data
|
27 augustus t/m 2 september
|
Sport
|
Roeien
|
Organisator
|
FISA
|
Evenementen
|
23
|
Navigatie
|
|
|
De 37e editie van de
wereldkampioenschappen roeien
werden gehouden van
27 augustus
tot en met
2 september
2007
. Het jaarlijkse roeievenement had plaats in
Munchen
,
Duitsland
.
Het toernooi staat onder auspicien van de wereldroeifederatie
FISA
.
Bootklasse
|
1
Goud
|
2
Zilver
|
3
Brons
|
Skiff
M1x
|
Nieuw-Zeeland
Mahe Drysdale
|
6.45,67
|
Tsjechie
Ond?ej Synek
|
6.46,48
|
Noorwegen
Olaf Tufte
|
6.47,58
|
Lichte skiff
LM1x
|
Nieuw-Zeeland
Duncan Grant
|
6.53,89
|
Italie
Lorenzo Bertini
|
6.57,43
|
Nederland
Jaap Schouten
|
6.58,81
|
Dubbel twee
M2x
|
Slovenie
Luka ?pik
Iztok ?op
|
6.16,65
|
Frankrijk
Jean-Baptiste Macquet
Adrien Hardy
|
6.16,93
|
Estland
Tonu Endrekson
Juri Jaanson
|
6.18,32
|
Twee zonder
M2-
|
Australie
Drew Ginn
Duncan Free
|
6.24,89
|
Nieuw-Zeeland
Nathan Twaddle
George Bridgewater
|
6.30,19
|
Verenigd Koninkrijk
Colin Smith
Matt Langridge
|
6.31,06
|
Twee met
M2+
|
Polen
Dawid Paczes
Lukasz Kardas
Daniel Trojanowski
(st)
|
7.00,10
|
Italie
Francesco Gabriele
Valerio Massimo
Gianluca Barattolo
(st)
|
7.01,84
|
Canada
Kristopher McDaniel
Derek O'Farrell
Brian Price
(st)
|
7.02,94
|
Lichte dubbel twee
LM2x
|
Denemarken
Mads Rasmussen
Rasmus Quist
|
6.24,21
|
Griekenland
Dimitrios Mougios
Vasileios Polymeros
|
6.25,89
|
Verenigd Koninkrijk
Zac Purchase
Mark Hunter
|
6.26,92
|
Lichte twee zonder
LM2-
|
Italie
Andrea Caianiello
Armando Dell'Aquila
|
6.38,00
|
Duitsland
Jochen Kuehner
Martin Kuehner
|
6.39,43
|
Australie
Ross Brown
Michael McBryde
|
6.42,05
|
Dubbel vier
M4x
|
Polen
Konrad Wasielewski
Marek Kolbowicz
Michal Jelinski
Adam Korol
|
5.49,43
|
Frankrijk
Jean-David Bernard
Cedric Berrest
Jonathan Coeffic
Julien Bahain
|
5.50,95
|
Duitsland
Rene Bertram
Karsten Brodowski
Hans Gruhne
Robert Sens
|
5.52,40
|
Vier zonder
M4-
|
Nieuw-Zeeland
Carl Meyer
James Dallinger
Hamish Bond
Eric Murray
|
5.54,24
|
Italie
Carlo Mornati
Alessio Sartori
Niccolo Mornati
Lorenzo Carboncini
|
5.55,15
|
Nederland
Geert Cirkel
Matthijs Vellenga
Jan-Willem Gabriels
Gijs Vermeulen
|
5.55,49
|
Vier met
M4+
|
Verenigde Staten
Matthew Deakin
Daniel Beery
Samuel Burns
Christopher Liwski
Edmund Del Guercio
(st)
|
6.10,36
|
Servie
Marko Marjanovic
Jovan Popovic
Goran Jagar
Nikola Stojic
Sasa Mimic
(st)
|
6.11,17
|
Duitsland
Florian Mennigen
Stephan Koltzk
Philipp Naruhn
Matthias Flach
Martin Sauer
(st)
|
6.12,49
|
Lichte dubbel vier
LM4x
|
Italie
Leonardo Pettinari
Daniele Gilardoni
Luca Moncada
Daniele Danesin
|
6.01,70
|
Frankrijk
Remi Di Girolamo
Pierre-Etienne Pollez
Maxime Goisset
Fabien Dufour
|
6.02,94
|
Verenigd Koninkrijk
Simon Jones
Robert Williams
Chris Bartley
Dave Currie
|
6.03,83
|
Lichte vier zonder
LM4-
|
Verenigd Koninkrijk
Richard Chambers
James Lindsay-Finn
Paul Mattick
James Clarke
|
6.16,21
|
Frankrijk
Franck Solforosi
Jeremy Pouge
Jean-Christophe Bette
Fabien Tililet
|
6.17,43
|
Italie
Jiri Vlcek
Catello Amarante
Salvatore Amitrano
Bruno Mascarenhas
|
6.17,49
|
Acht
M8+
|
Canada
Kevin Light
Ben Rutledge
James Byrnes
Jake Wetzel
Malcolm Howard
Dominic Seiterle
Adam Kreek
Kyle Hamilton
Brian Price
(st)
|
5.34,92
|
Duitsland
Jorg Diessner
Florian Eichner
Ulf Siemes
Jan Tebrugge
Sebastian Schulte
Thorsten Engelmann
Philipp Stuer
Bern Heidicker
Peter Thiede
(st)
|
5.37,19
|
Verenigd Koninkrijk
Tom James
Tom Stallard
Tom Lucy
Tom Solesbury
Josh West
Richard Edington
Robin Bourne-Taylor
Alastair Heathcote
Acer Nethercott
(st)
|
5.37,95
|
Lichte acht
LM8+
|
Nederland
Tom van den Broek
Pieter Bottema
Wolter Blankert
Dennis Beemsterboer
Maarten Tromp
Arnoud Greidanus
Alwin Snijders
Marshall Godschalk
Peter Wiersum
(st)
|
5.42,06
|
Duitsland
Matthias Schoemann-Finck
Jost Schoemann-Finck
Martin Ruckbrodt
Ole Ruckbrodt
Bjorn Steinfurth
Matthias Veit
Lutz Ackermann
Joel El-Qalqili
Felix Erdmann
(st)
|
5.44,52
|
Italie
Luigi Scala
Giorgio Tuccinardi
Livio La Padula
Salvatore di Somma
Michele Savrie
Dario Cerasola
Nicola Moriconi
Fabrizio Gabriele
Andrea Lenzi
(st)
|
5.46,33
|
Bootklasse
|
1
Goud
|
2
Zilver
|
3
Brons
|
Skiff
W1x
|
Wit-Rusland
Jekaterina Karsten
|
7.26,52
|
Bulgarije
Roemjana Nejkova
|
7.27,91
|
Verenigde Staten
Michelle Guerette
|
7.28,48
|
Lichte skiff
LW1x
|
Nederland
Marit van Eupen
|
7.38,02
|
Verenigde Staten
Jennifer Goldsack
|
7.39,59
|
Canada
Melanie Kok
|
7.45,24
|
Dubbel twee
W2x
|
China
Qin Li
Liang Tian
|
6.54,38
|
Nieuw-Zeeland
Georgina Evers-Swindell
Caroline Evers-Swindell
|
6.57,72
|
Verenigd Koninkrijk
Elise Laverick
Anna Bebington
|
6.57,74
|
Twee zonder
W2-
|
Wit-Rusland
Yuliya Bichyk
Natallia Helakh
|
7.06,56
|
Duitsland
Nicole Zimmermann
Elke Hipler
|
7.07,99
|
Roemenie
Georgeta Damian-Andrunache
Viorica Susanu
|
7.08,87
|
Lichte dubbel twee
LW2x
|
Australie
Amber Halliday
Marguerite Houston
|
7.07,18
|
Finland
Sanna Sten
Minna Nieminen
|
7.07,41
|
Denemarken
Katrin Olsen
Juliane Rasmussen
|
7.08,97
|
Dubbel vier
W4x
|
Verenigd Koninkrijk
Annie Vernon
Debbie Flood
Frances Houghton
Katherine Grainger
|
6.30,81
|
Duitsland
Kathrin Boron
Manuela Lutze
Britta Oppelt
Stephanie Schiller
|
6.32,02
|
China
Bin Tang
Aihua Xi
Ziwei Jin
Guixin Feng
|
6.34,55
|
Vier zonder
W4-
|
Verenigde Staten
Portia McGee
Erin Cafaro
Rachel Jeffers
Megan Dirkmaat
|
6.37,94
|
Verenigd Koninkrijk
Nina Wengert
Nadine Schmutzler
Kerstin Nauman
Silke Gunther
|
6.40,36
|
Australie
Phoebe Stanley
Katelyn Gray
Emily Martin
Victoria Roberts
|
6.43,03
|
Lichte dubbel vier
LW4x
|
Australie
Bronwen Watson
Miranda Bennett
Alice McNamara
Tara Kelly
|
6.35,97
|
Verenigd Koninkrijk
Sophie Hosking
Laura Greenhalgh
Mathilde Pauls
Jane Hall
|
6.38,78
|
China
Jing Liu
Jing Jia
Hua Yu
Shimin Yan
|
6.40,32
|
Acht
W8+
|
Verenigde Staten
Brett Sickler
Lindsay Shoop
Anna Goodale
Samantha Magee
Anna Mickelson
Susan Francia
Caroline Lind
Caryn Davies
Mary Whipple
(st)
|
6.17,20
|
Roemenie
Rodica Serban-Florea
Victoria Susanu
Simona Musat-Strimbeschi
Ana Maria Apachitei
Aurica Barascu
Iona Papuc
Georgeta Damian-Andrunache
Doina Ignat
Elena Georgescu-Nedelc
(st)
|
6.18,33
|
Verenigd Koninkrijk
Carla Ashford
Baz Moffat
Alice Freeman
Louisa Reeve
Natasha Howard
Alison Knowles
Katie Greves
Jessica-Jane Eddie
Caroline O'Connor
(st)
|
6.19,66
|
■
Gastland