Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Hongarije
nam naar deel aan de
Olympische Zomerspelen 2000
in
Sydney
,
Australie
.
Olympier
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Zsolt Szeglet
|
400m (m)
|
39e
|
serie 5:
6e in 46,19
|
Balazs Koranyi
|
800m (m)
|
19e
|
serie 6:
4e in 1.46,21
halve finale 3:
7e in 1.47,35
|
Balazs Koranyi
|
110m horden (m)
|
21e
|
serie 3:
3e in 13,83
kwartfinale 2:
6e in 13,75
|
Levente Csillag
|
22e
|
serie 5:
5e in 13,66
kwartfinale 4:
6e in 13,78
|
Tibor Bedi
|
400m horden (m)
|
50e
|
serie 5:
3e in 51,54
|
Viktor Kovacs
Geza Pauer
Laszlo Babaly
Miklos Gyulai
|
4x100m (m)
|
21e
|
serie 4:
4e in 39,52
|
Zeteny Dombi
Zsolt Szeglet
Attila Kilvinger
Tibor Bedi
|
4x400m (m)
|
26e
|
serie 1:
6e in 3.08,77
|
Gyula Dudas
|
20km snelwandelen (m)
|
37e
|
1:28.34
|
Sandor Urbanik
|
29e
|
1:26.16
|
Zoltan Czukor
|
50km snelwandelen (m)
|
DSQ
|
gediskwalificeerd
|
Gyula Dudas
|
37e
|
4:17.55
|
Zsolt Czingler
|
hink-stap-springen (m)
|
18e
|
kwalificatie groep A:
9e met 16,52m
|
Szilard Kiss
|
kogelstoten (m)
|
25e
|
kwalificatie groep B:
11e met 18,95m
|
Robert Fazekas
|
discuswerpen (m)
|
16e
|
kwalificatie groep B:
8e met 61,76m
|
Zoltan K?vago
|
DNF
|
kwalificatie groep A:
geen geldige poging
|
Gabor Mate
|
23e
|
kwalificatie groep B:
14e met 60,86m
|
Adrian Annus
|
kogelslingeren (m)
|
17e
|
kwalificatie groep B:
9e met 75,41m
|
Tibor Gecsek
|
7e
|
kwalificatie groep A:
5e met 77,33m
finale:
7e met 77,70m
|
Zsolt Nemeth
|
25e
|
kwalificatie groep A:
12e met 73,95m
|
Zsolt Kurtosi
|
tienkamp (m)
|
11e
|
8149 punten
|
Attila Zsivoczky
|
8e
|
8277 punten
|
|
Barbara Petrahn
|
400m (v)
|
30e
|
serie 6:
5e in 52,86
kwartfinale 4:
8e in 52,72
|
Aniko Kalovics
|
10000m (v)
|
23e
|
serie 1:
12e in 33.20,40
|
Judit Folding-Nagy
|
marathon (v)
|
17e
|
2:30.54
|
Aniko Szebenszky
|
20km snelwandelen (v)
|
29e
|
1:36.46
|
Maria Urbanik
|
18e
|
1:34.45
|
Zita Ajkler
|
verspringen (v)
|
23e
|
kwalificatie groep A:
13e met 6,36m
|
Tunde Vaszi
|
7e
|
kwalificatie groep B:
3e met 6,70m
finale:
7e met 6,59m
|
Dora Gy?rffy
|
hoogspringen (v)
|
18e
|
kwalificatie groep A:
10e met 1,89m
|
Katalin Donath
|
polsstokhoogspringen (v)
|
23e
|
kwalificatie groep B:
geen geldige poging
|
Zsuzsanna Szabo
|
DNF
|
kwalificatie groep A:
geen geldige poging
|
Nikolett Szabo
|
speerwerpen (v)
|
14e
|
kwalificatie groep A:
8e met 58,86m
|
Katalin Divos
|
kogelslingeren (v)
|
13e
|
kwalificatie groep B:
6e met 62,74m
|
Rita Inancsi
|
zevenkamp (v)
|
DNF
|
niet gefinisht
|
Olympier
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Zoltan Farkas
|
-62kg (m)
|
10e
|
trekken:
8e met 132,5kg
stoten:
12e met 155kg
totaal:
287,5kg
|
Adrian Popa
|
-77kg (m)
|
DNF
|
trekken:
geen geldige poging
|
Zoltan Kovacs
|
-94kg (m)
|
6e
|
trekken:
4e met 180kg
stoten:
5e met 217,5kg
totaal:
397,5kg
|
Peter Tamton
|
-105kg (m)
|
DNF
|
trekken:
12e met 175kg
stoten:
geen geldige poging
|
Tibor Stark
|
+105kg (m)
|
8e
|
trekken:
7e met 195kg
stoten:
8e met 230kg
totaal:
425kg
|
|
Erzsebet Markus
|
-69kg (v)
|
2
|
trekken:
1e met 112,5kg
stoten:
4e met 130kg
totaal:
242,5kg
|
Gyongyi Likerecz
|
-75kg (v)
|
5e
|
trekken:
4e met 105kg
stoten:
6e met 122,5kg
totaal:
227,5kg
|
Melinda Szik
|
+75kg (v)
|
9e
|
trekken:
9e met 107,5kg
stoten:
9e met 127,5kg
totaal:
235kg
|
Groep A
|
#
|
Land
|
Wedstrijden
|
Doelpunten
|
Punten
|
G
|
W
|
G
|
V
|
V
|
T
|
Saldo
|
1
|
Zuid-Korea
|
4
|
4
|
0
|
0
|
131
|
100
|
+31
|
8
|
2
|
Hongarije
|
4
|
2
|
1
|
1
|
119
|
106
|
+13
|
5
|
3
|
Frankrijk
|
4
|
2
|
0
|
2
|
90
|
93
|
-3
|
4
|
4
|
Roemenie
|
4
|
1
|
1
|
2
|
99
|
101
|
-2
|
3
|
5
|
Angola
|
4
|
0
|
0
|
4
|
98
|
137
|
-39
|
0
|
Olympier
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Gyorgy Kolonics
|
C-1 500m (m)
|
1
|
serie 1:
2e in 1.51,492
finale:
1e in 2.24,813
|
Gyorgy Zala
|
C-1 1000m (m)
|
10e
|
serie 1:
7e in 4.00,754
halve finale:
4e in 4.03,226
|
Ferenc Novak
Imre Pulai
|
C-2 500m (m)
|
1
|
serie 2:
3e in 1.42,816
finale:
1e in 1.51,284
|
C-2 1000m (m)
|
5e
|
serie 2:
2e in 3.38,492
finale:
5e in 3.43,103
|
Akos Vereckei
|
K-1 500m (m)
|
4e
|
serie 1:
1e in 1.42,089
halve finale 1:
1e in 1.39,574
finale:
4e in 2.00,145
|
Roland Kokeny
|
K-1 1000m (m)
|
9e
|
serie 1:
2e in 3.38,066
halve finale 1:
4e in 3.39,455
|
Zoltan Kammerer
Botond Storcz
|
K-2 500m (m)
|
1
|
serie 2:
1e in 1.30,502
finale:
1e in 1.47,055
|
Krisztian Bartfai
Krisztian Vereb
|
K-2 1000m (m)
|
3
|
serie 2:
1e in 3.13,677
finale:
3e in 3.16,357
|
Akos Vereckei
Zoltan Kammerer
Gabor Horvath
Botond Storcz
|
K-4 1000m (m)
|
1
|
serie 1:
1e in 2.58,096
finale:
1e in 2.55,188
|
|
Rita K?ban
|
K-1 500m (v)
|
4e
|
serie 2:
2e in 1.50,77
finale:
6e in 2.19,668
|
Katalin Kovacs
Szilvia Szabo
|
K-2 500m (v)
|
2
|
serie 2:
1e in 1.42,298
finale:
2e in 1.58,580
|
Rita K?ban
Katalin Kovacs
Szilvia Szabo
Erzsebet Viski
|
K-4 500m (v)
|
2
|
serie 1:
1e in 1.33,312
finale:
2e in 1.34,946
|
Olympier
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Csilla Batorfi
|
enkelspel (v)
|
17e
|
groep B:
1e
W
van
USA
Reed
: 3-1
W
van
NGR
Kaffo
: 3-0
2e ronde:
V
van
LUX
Ni
: 2-3 (22-24, 10-21, 21-19, 23-21, 14-21)
|
Zita Molnar
|
33e
|
groep E:
2e
V
van
TPE
Xu
: 0-3
W
van
TKM
Steshenko
: 3-0
|
Krisztina Toth
|
9e
|
groepsfase:
vrij
2e ronde:
W
van
RUS
Palina
: 3-0 (21-15, 21-16, 21-7)
3e ronde:
V
van
TPE
Chen
: 0-3 (14-21, 9-21, 14-21)
|
Csilla Batorfi
Krisztina Toth
|
dubbelspel (v)
|
4e
|
groepsfase:
vrij
2e ronde:
W
van
GER
Gotsch
/
Schopp
: 3-0 (21-16, 21-16, 21-19)
kwartfinale:
W
van
KOR
Lee
/
Suk
: 3-0 (21-19, 21-16, 23-21)
halve finale:
V
van
CHN
Sun
/
Yang
: 1-3 (21-17, 18-21, 14-21, 17-21)
bronzen finale:
V
van
KOR
Kim
/
Ryu
: 2-3 (18-21, 19-21, 24-22, 21-19, 19-21)
|
Olympier
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Attila Savolt
|
enkelspel (m)
|
33e
|
1e ronde:
V
van
THA
Srichaphan
: 2-6, 6-4, 5-7
|
Gabor Koves
Attila Savolt
|
dubbelspel (m)
|
17e
|
1e ronde:
V
van
ITA
Bertolini
/
Brandi
: 6-3, 2-6, 2-6
|
|
Rita Kuti Kis
|
enkelspel (v)
|
33e
|
1e ronde:
V
van
RSA
Coetzer
: 1-6, 1-6
|
Petra Mandula
|
33e
|
1e ronde:
V
van
ESP
Martinez
: 1-6, 0-6
|
Katalin Marosi
|
33e
|
1e ronde:
V
van
USA
Seles
: 0-6, 1-6
|
Petra Mandula
Katalin Marosi
|
dubbelspel (v)
|
5e
|
1e ronde:
W
van
RSA
Coetzer
/
Huber
: 6-4, 6-3
2e ronde:
W
van
BRA
Cortez
/
Menga
: 6-2, 6-3
kwartfinale:
V
van
BLR
Barabansjtsjikava
/
Zverava
: 3-6, 5-7
|
Olympier
|
Discipline
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Attila Zubor
|
50m vrije slag (m)
|
26e
|
serie 7:
2e in 23,03
|
100m vrije slag (m)
|
9e
|
serie 9:
5e in 49,79
halve finale 2:
6e in 49,58
|
Bela Szabados
|
200m vrije slag (m)
|
11e
|
serie 6:
5e in 1.50,10
halve finale 2:
7e in 1.49,36
|
Attila Zubor
|
14e
|
serie 5:
6e in 1.50,11
halve finale 1:
6e in 1.49,87
|
Zoltan Szilagyi
|
400m vrije slag (m)
|
31e
|
serie 3:
6e in 3.59,40
|
Peter Horvath
|
100m rugslag (m)
|
15e
|
serie 7:
4e in 55,81
halve finale 2:
7e in 55,65
|
Viktor Bodrogi
|
200m rugslag (m)
|
DSQ
|
serie 4:
gediskwalificeerd
|
Karoly Guttler
|
100m schoolslag (m)
|
9e
|
serie 7:
1e in 1.01,66
halve finale 1:
5e in 1.01,83
|
Norbert Rozsa
|
200m schoolslag (m)
|
13e
|
serie 6:
4e in 2.15,27
halve finale 2:
6e in 2.14,67
|
Zsolt Gaspar
|
100m vlinderslag (m)
|
11e
|
serie 7:
2e in 53,29
halve finale 1:
4e in 53,45
|
Viktor Bodrogi
|
200m vlinderslag (m)
|
24e
|
serie 3:
2e in 2.00,74
|
Istvan Bathazi
|
200m wisselslag (m)
|
19e
|
serie 7:
6e in 2.03,63
|
Attila Czene
|
4e
|
serie 5:
5e in 2.02,66
halve finale 1:
3e in 2.01,56
finale:
4e in 2.01,16
|
Istvan Bathazi
|
400m wisselslag (m)
|
10e
|
serie 6:
2e in 4.18,85
|
Attila Czene
Zsolt Gaspar
Jacint Simon
Bela Szabados
|
4x200m vrije slag (m)
|
10e
|
serie 1:
5e in 7.24,48 (
NR
)
|
Peter Horvath
Karoly Guttler
Zsolt Gaspar
Attila Zubor
|
4x100m wisselslag (m)
|
5e
|
serie 1:
1e in 3.38,58 (
NR
)
finale:
5e in 3.39,09
|
|
Gyongyver Lakos
|
100m vrije slag (v)
|
29e
|
serie 3:
3e in 57,71
|
Eva Risztov
|
400m vrije slag (v)
|
29e
|
serie 3:
7e in 4.18,48
|
800m vrije slag (v)
|
14e
|
serie 3:
6e in 8.43,07
|
Annamaria Kiss
|
100m rugslag (v)
|
36e
|
serie 2:
4e in 1.06,12
|
200m rugslag (v)
|
28e
|
serie 2:
6e in 2.20,40
|
Agnes Kovacs
|
100m schoolslag (v)
|
5e
|
serie 5:
2e in 1.08,50
halve finale 1:
2e in 1.07,79
'
finale:
5e in 1.08,09
|
200m schoolslag (v)
|
1
|
serie 5:
1e in 2.24,92 (
OR
)
halve finale 2:
1e in 2.24,03 (
OR
)
'
finale:
1e in 2.24,35
|
Orsolya Ferenczy
|
100m vlinderslag (v)
|
23e
|
serie 4:
4e in 1.01,15
|
Eva Risztov
|
200m vlinderslag (v)
|
16e
|
serie 4:
3e in 2.11,32
halve finale 1:
8e in 2.11,83
|
Annamaria Kiss
Agnes Kovacs
Orsolya Ferenczy
Gyongyver Lakos
|
4x100m wisselslag (v)
|
13e
|
serie 1:
5e in 4.11,11
|
Bronnen, noten en/of referenties
|