Lijn
|
Route
|
Vervoerder
|
Soort
|
Opmerkingen
|
20
|
Goes - 's-Heerenhoek - Terneuzen - Axel - Absdale - Hulst
|
Connexxion
|
Streekbus
|
|
23
|
Goes - 's-Heer Hendrikskinderen - 's-Heer Arendskerke - Heinkenszand - 's-Heerenhoek (- Borssele)
|
Van Oeveren x AMZ i.o.v. Connexxion
|
Streekbus
|
In de spits van/naar Borssele; rijdt niet 's avonds en op zondag
|
27
|
Goes - Kloetinge - Kapelle - Wemeldinge - Yerseke
|
AMZ i.o.v. Connexxion
|
Streekbus
|
Ringlijn in Yerseke, rijdt niet 's avonds en op zondag
|
31
|
Goes - Kortgene - Geersdijk - Wissenkerke - Kamperland
|
Van Oeveren x AMZ i.o.v. Connexxion
|
Streekbus
|
Ringlijn in Kamperland, rijdt niet op zondag
|
132
|
Goes - Wilhelminadorp - Colijnsplaat - Zeelandbrug - Zierikzee
|
Van Oeveren x AMZ i.o.v. Connexxion
|
Streekbus
|
|
184
|
Goes
: Station - Zeelandhallen - Ziekenhuis
|
AMZ i.o.v. Connexxion
|
Stadsbus
|
Rijdt niet 's avonds en in het weekend
|
185
|
Goes
: Station - Watertoren - Ziekenhuis
|
Connexxion
|
Stadsbus
|
Rijdt niet 's avonds en in het weekend
|
580
|
1. Goes Station - Kloetinge - Goes Noordhoek - Kattendijke
2.
Goes:
Station - Noordhoek - Goese Diep
|
Connexxion
|
Buurtbus
|
Rijdt niet 's avonds en in het weekend
|
582
|
Goes - Wilhelminadorp - Wolphaartsdijk - Oud-Sabbinge
|
Connexxion
|
Buurtbus
|
Rijdt niet 's avonds en in het weekend
|
595
|
Goes - 's-Gravenpolder - Langeweegje - Kwadendamme - Hoedekenskerke
|
Connexxion
|
Buurtbus
|
Rijdt niet 's avonds en in het weekend
|
628
|
Westenschouwen → Burgh → Haamstede → Renesse → Noordwelle → Serooskerke → Zierikzee Busstation - Zierikzee Sas - Colijnsplaat [→ Goes Omnium]/[- Goes Station - Goes Albert Joachimikade (- Goes Omnium)]
|
Van Oeveren i.o.v. Connexxion
|
Schoolbus
|
's Ochtends in de richting van Goes, 's middags in de richting van Zierikzee
|
629
|
Bruinisse - Oosterland - Nieuwerkerk - Ouwerkerk - Goes
|
Van Oeveren i.o.v. Connexxion
|
Schoolbus
|
's Ochtends in de richting van Goes, 's middags in de richting van Bruinisse
|
638
|
Goes
: Station - Omnium
|
Van Oeveren x AMZ i.o.v. Connexxion
|
Schoolbus
|
's Ochtends in de richting van Omnium, 's middags in de richting van het station
|
639
|
Goes - Kloetinge - Biezelinge - Schore - Hansweert - Kruiningen - Oostdijk - Krabbendijke
|
Connexxion
|
Schoolbus
|
's Ochtends in de richting van Goes, 's middags in de richting van Krabbendijke
|
643
|
Goes - Krabbendijke - Tholen - Oud-Vossemeer - Sint Philipsland - Sint-Annaland
|
Van Oeveren x AMZ i.o.v. Connexxion
|
Schoolbus
|
's Ochtends in de richting van Goes, 's middags in de richting van Sint-Annaland
|
644
|
Stavenisse - Sint-Maartensdijk - Tholen (← Stationsbuurt) - Krabbendijke - Kruiningen - (Biezelinge ← Kloetinge ←) Goes
|
AMZ x Next i.o.v. Connexxion
|
Schoolbus
|
's Ochtends in de richting van Goes; 's middags in de richting van Stavenisse
|
645
|
(Zaamslag → Terneuzen → 's-Heerenhoek →) Goes (→ 's-Gravenpolder) - Kruiningen - Krabbendijke
|
Next i.o.v. Connexxion
|
Schoolbus
|
|
646
|
Middelburg - Arnemuiden - Goes
|
Van Oeveren i.o.v. Connexxion
|
Schoolbus
|
's Ochtends in de richting van Goes; 's middags in de richting van Middelburg
|
923
|
Goes - 's-Heer Hendrikskinderen - 's-Heer Arendskerke - Heinkenszand - 's-Heerenhoek
|
GVC
|
Haltetaxi
|
Rijdt alleen 's avonds en op zondag
|
927
|
Goes - Wemeldinge - Yerseke
|
GVC
|
Haltetaxi
|
Rijdt alleen 's avonds en op zondag
|
982
|
Goes - Wilhelminadorp - Oud-Sabbinge
|
GVC
|
Haltetaxi
|
Rijdt alleen 's avonds en in het weekend
|
986
|
Goes - Kattendijke
|
GVC
|
Haltetaxi
|
|
995
|
Goes - 's-Gravenpolder - Kwadendamme - Hoedekenskerke
|
GVC
|
Haltetaxi
|
Rijdt alleen 's avonds en in het weekend
|