Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie
Canada
was een van de landen die deelnam aan de
Olympische Winterspelen 2014
in
Sotsji
,
Rusland
.
(m) = mannen, (v) = vrouwen
- Mannen
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Phil Brown
|
reuzenslalom
|
29e
|
1e run: 1.24,82 (32e)
2e run: 1.25,09 (24e)
totaal: 2.49,91
(+4,62)
|
slalom
|
20e
|
1e run: 49,97 (34e)
2e run: 59,68 (20e)
totaal: 1.49,65
(+7,81)
|
Erik Guay
|
afdaling
|
10e
|
2.07,04
(+0,81)
|
super g
|
DSQ
|
gediskwalificeerd
|
Jan Hudec
|
afdaling
|
21e
|
2.08,49
(+2,26)
|
super g
|
3
|
1.18,67
(+0,53)
|
Michael Janyk
|
slalom
|
16e
|
1e run: 48,82 (22e)
2e run: 55,54 (12e)
totaal: 1.44,36
(+2,52)
|
Trevor Philp
|
reuzenslalom
|
25e
|
1e run: 1.24,38 (31e)
2e run: 1.25,17 (25e)
totaal: 2.49,55
(+4,26)
|
slalom
|
DNF-2
|
1e run: 49,55 (29e)
2e run: niet gefinisht
|
Morgan Pridy
|
combinatie
|
20e
|
afdaling: 1.56,21 (25e)
slalom: 53,82 (19e)
totaal: 2.50,03
(+4,83)
|
reuzenslalom
|
33e
|
1e run: 1.25,95 (39e)
2e run: 1.26,01 (30e)
totaal: 2.51,96
(+6,67)
|
super g
|
10e
|
1.19,19
(+1,05)
|
Manuel Osborne-Paradis
|
afdaling
|
25e
|
2.09,00
(+2,77)
|
super g
|
24e
|
1.20,19
(+2,05)
|
Brad Spence
|
slalom
|
DSQ
|
1e run: 49,55 (29e)
2e run: gediskwalificeerd
|
Benjamin Thomsen
|
afdaling
|
19e
|
2.08,00
(+1,77)
|
- Vrouwen
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Marie-Michele Gagnon
|
combinatie
|
DNF-2
|
afdaling: 1.45,39 (21e)
slalom: niet gefinisht
|
reuzenslalom
|
DNF-1
|
1e run: niet gefinisht
|
slalom
|
9e
|
1e run: 54,32 (10e)
2e run: 53,05 (15e)
totaal: 1.47,37
(+2,83)
|
super g
|
DNF
|
niet gefinisht
|
Erin Mielzynski
|
reuzenslalom
|
21e
|
1e run: 1.21,25 (20e)
2e run: 1.19,44 (18e)
totaal: 2.40,69
(+3,82)
|
slalom
|
DNF-1
|
1e run: niet gefinisht
|
Brittany Phelan
|
slalom
|
15e
|
1e run: 56,41 (17e)
2e run: 52,70 (12e)
totaal: 1.49,11
(+4,57)
|
Marie-Pier Prefontaine
|
reuzenslalom
|
DNF-1
|
1e run: niet gefinisht
|
super g
|
20e
|
1.28,67
(+3,15)
|
Elli Terwiel
|
slalom
|
DNF-1
|
1e run: niet gefinisht
|
Larisa Yurkiw
|
afdaling
|
20e
|
1.43,46
(+1,89)
|
super g
|
DNF
|
niet gefinisht
|
- Mannen
- Vrouwen
- Gemengd
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
[[]]
[[]]
[[]]
[[]]
|
Estafette
|
|
|
- Mannen
- Vrouwen
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Rosalind Groenewoud
|
Halfpipe
|
|
|
Keltie Hansen
|
|
|
Chloe Dufour-Lapointe
|
Moguls
|
2
|
kwalificatie: 2e;
22,64 ptn
finale run 1: 3e;
21,65 ptn
finale run 2: 2e;
21,70 ptn
finale run 3:
21,66 ptn
|
Justine Dufour-Lapointe
|
1
|
kwalificatie: 3e;
22,28 ptn
finale run 1: 4e;
21,54 ptn
finale run 2: 3e;
21,64 ptn
finale run 3:
22,44 ptn
|
Maxime Dufour-Lapointe
|
12e
|
kwalificatie: 8e;
20,88 ptn
finale run 1: 11e;
20,33 ptn
finale run 2:
18,64 ptn
|
Audrey Robichaud
|
10e
|
kwalificatie: 9e;
20,61 ptn
finale run 1: 10e;
20,41 ptn
finale run 2:
20,35 ptn
|
Kelsey Serwa
|
Skicross
|
|
|
Georgia Simmerling
|
|
|
Marielle Thompson
|
|
|
Dara Howell
|
Slopestyle
|
|
|
Kim Lamarre
|
|
|
Yuki Tsubota
|
|
|
Kaya Turski
|
|
|
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Patrick Chan
|
Mannen
|
2
|
275.62
(korte kur: 97.52, vrije kur: 178.10)
|
Liam Firus
|
28e
|
55.04
(korte kur: 55.04, vrije kur niet bereikt)
|
Kevin Reynolds
|
15e
|
222.23
(korte kur: 68.76, vrije kur: 153.47)
|
Gabrielle Daleman
|
Vrouwen
|
17e
|
148.44
(korte kur: 52.61, vrije kur: 95.83)
|
Kaetlyn Osmond
|
13e
|
168.98
(korte kur: 56.18, vrije kur: 112.80)
|
Meagan Duhamel
Eric Radford
|
Paren
|
7e
|
199.53
(korte kur: 72.21, vrije kur: 127.32)
|
Paige Lawrence
Rudi Swiegers
|
14e
|
161.98
(korte kur: 58.97, vrije kur: 103.01)
|
Kirsten Moore-Towers
Dylan Moscovitch
|
5e
|
202.10
(korte kur: 70.92, vrije kur: 131.18)
|
Alexandra Paul
Mitchell Islam
|
IJsdansen
|
18e
|
138.70
(korte kur: 55.91, vrije kur: 82.79)
|
Tessa Virtue
Scott Moir
|
2
|
190.99
(korte kur: 76.33, vrije kur: 114.66)
|
Kaitlyn Weaver
Andrew Poje
|
7e
|
169.11
(korte kur: 65.93, vrije kur: 103.18)
|
Patrick Chan
Kevin Reynolds
Kaetlyn Osmond
Meagan Duhamel
/
Eric Radford
Kirsten Moore-Towers
/
Dylan Moscovitch
Tessa Virtue
/
Scott Moir
|
Team
|
2
|
65 punten
mannen - korte kur: 8 ptn. (89.71), vrije kur: 9 ptn. (167.92)
vrouwen - korte kur: 6 ptn. (62.54), vrije kur: 6 ptn. (110.73)
paren - korte kur: 9 ptn. (73.10), vrije kur: 9 ptn. (129.74)
ijsdansen - korte kur: 9 ptn. (72.98), vrije kur: 9 ptn. (107.56)
|
- Mannen
- Vrouwen
- Mannen
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Vincent De Haitre
|
1000 m
|
20e
|
1.10,040
(+1,650)
|
1500 m
|
33e
|
1.49,42
(+4,42)
|
William Dutton
|
500 m
|
14e
|
70,448
(+1,13)
|
1000 m
|
26e
|
1.10,61
(+2,22)
|
Mathieu Giroux
|
1500 m
|
19e
|
1.47,65
(+2,65)
|
5000 m
|
22e
|
6.35,77
(+25,01)
|
Jamie Gregg
|
500 m
|
11e
|
70,27
(+0,96)
|
Gilmore Junio
|
500 m
|
10e
|
70,25
(+0,94)
|
1000 m
|
DNS
|
|
Lucas Makowsky
|
1500 m
|
28e
|
1.48,51
(+3,51)
|
Denny Morrison
|
1000 m
|
2
|
1.08,43
(+0,04)
|
1500 m
|
3
|
1.45,22
(+0.22)
|
Muncef Ouardi
|
500 m
|
25e
|
70,997
(+1,68)
|
1000 m
|
32e
|
1.11,07
(+2,68)
|
Mathieu Giroux
Lucas Makowsky
Denny Morrison
|
Ploegenachtervolging
|
4e
|
KF:
3.43,30
(won van
Verenigde Staten
)
HF:
3.45,28
{verloor van
Zuid-Korea
)
B-finale:
3.44,27
(verloor van
Polen
)
|
- Vrouwen
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Anastasia Bucsis
|
500 m
|
28e
|
78,52
(+3,83)
|
Ivanie Blondin
|
3000 m
|
|
|
5000 m
|
14e
|
7.20,10
(+28,56)
|
Kali Christ
|
1000 m
|
21e
|
1.17,41
(+3,34)
|
1500 m
|
16e
|
1.58,63
(+5,12)
|
Marsha Hudey
|
500 m
|
32e
|
79,22
(+4,52)
|
Kaylin Irvine
|
1000 m
|
18e
|
1.17,24
(+3,22)
|
Christine Nesbitt
|
500 m
|
12e
|
77,15
(+2,45)
|
1000 m
|
9e
|
1.15,62
(+1,60)
|
1500 m
|
17e
|
1.58,67
(+5,16)
|
Brittany Schussler
|
1000 m
|
30e
|
1.18,53
(+4,51)
|
1500 m
|
26e
|
2.00,65
(+7,14)
|
3000 m
|
|
|
Brianne Tutt
|
1500 m
|
35e
|
2.03,69
(+10.18)
|
Danielle Wotherspoon-Gregg
|
500 m
|
33e
|
79,32
(+4,62)
|
Ivanie Blondin
Kali Christ
Brittany Schussler
Christine Nesbitt
|
Ploegenachtervolging
|
5e
|
KF:
3.02,06
(verloor van
Rusland
)
C-finale:
3.02,04
(won van
Verenigde Staten
)
|
- Mannen
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Mackenzie Boyd-Clowes
|
Normale schans
|
37e
|
kwalificatie: 21e;
113,4 ptn
(95,0 m)
finale:
114,4 ptn
(96,0 m)
|
Dusty Korek
|
Normale schans
|
40e
|
kwalificatie: 28e;
107,4 ptn
(92,5 m)
finale:
111,1 ptn
(93,5 m)
|
Trevor Morrice
|
Normale schans
|
kwalificatie
|
kwalificatie: 47e;
88,7 ptn
(86,0 m)
|
Matthew Rowley
|
Normale schans
|
kwalificatie
|
kwalificatie: 41e;
100,0 ptn
(90,5 m)
|
[[]]
[[]]
[[]]
[[]]
|
Team
|
|
|
- Vrouwen
- Mannen
- Vrouwen
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
John Fairbairn
|
Mannen
|
7e
|
3.48,13
(57,34 / 56,92 / 56,91 / 56,96)
|
Eric Neilson
|
13e
|
3.48,77
(57,41 / 57,01 / 57,25 / 57,10)
|
|
Mellisa Hollingsworth
|
Vrouwen
|
11e
|
3.56,21
(59,68 / 59,70 / 58,68 / 58,15)
|
Sarah Reid
|
7e
|
3.54,73
(59,14 / 59,17 / 58,27 / 58,15)
|
- Mannen
Olympier
|
Onderdeel
|
Resultaat
|
Prestatie
|
Crispin Lipscomb
|
Halfpipe
|
|
|
Derek Livingston
|
|
|
Brad Martin
|
|
|
Jasey-Jay Anderson
|
Parallelreuzenslalom
|
|
|
Parallelslalom
|
|
|
Michael Lambert
|
Parallelreuzenslalom
|
|
|
Parallelslalom
|
|
|
Matthew Morison
|
Parallelreuzenslalom
|
|
|
Parallelslalom
|
|
|
Rob Fagan
|
Snowboardcross
|
|
|
Kevin Hill
|
|
|
Jake Holden
|
|
|
Christopher Robanske
|
|
|
Mark McMorris
|
Slopestyle
|
3
|
kwalificatie serie 2: 7e; 89,25 ptn (29,50 en
89,25
)
halve finale: 3e; 89,25 ptn (55,50 en
89,25
)
finale:
3
; 88,75 ptn (33,75 en
88,75
)
|
Maxence Parrot
|
5e
|
kwalificatie serie 2: 1e; 97,50 ptn (91,75 en
97,50
)
finale: 5e; 87,25 ptn (47,00 en
87,25
)
|
Charles Reid
|
22e
|
kwalificatie serie 1: 9e; 75,50 ptn (54,50 en
75,50
)
halve finale: 14e; 46,25 ptn (
46,25
en 43,50)
|
Sebastien Toutant
|
9e
|
kwalificatie serie 1: 3e; 94,50 ptn (45,25 en
94,50
)
finale: 9e; 58,50 ptn (54,50 en
58,50
)
|
- Vrouwen