한국   대만   중국   일본
RTS :: Tenis :: Ana nije stigla do finala

Ana nije stigla do finala

Ana Ivanovi? nije uspela da se plasira u finale turnira u Rimu po?to je izgubila od ?panjolke Marije Hoze Martinez San?ez sa 2:0, po setovima 6:4, 6:2.

Me? je trajao ne?to vi?e od 72 minuta, a ?panska teniserka ?ak pet puta je oduzela servis Ivanovi?evoj.

Zahvaljuju?i plasmanu u ?etvrtfinale srpska teniserka ?e na slede?oj VTA rang listi najverovatnije popraviti svoj plasman za 16. pozicija i zauzima?e 42. mesto.

?panska teniserka u finalu ?e igrati protiv Jelene Jankovi?, koja je u polufinalu savladala Serenu Vilijams.

Pobednica turnira u Rimu dobi?e ?ek na 350.000 dolara i osvoji?e 900 poena na VTA rang listi.